Қарым-қатынастар » Қазавиаорманқорғау



Қарым-қатынастар

"Қазақ ормандарды авиациялық қорғау және орман шаруашылығына қызмет көрсету базасы" РМҚК

Орталық аппарат Алматы қ., 050020, Керей-Жәнібек хандар к-сі 259, e-mail: airbar@list.ru

Кеңсе-менеджер Сакаева Бибинур  Аяновна тел.: 8 (727)271-81-45, факс.( 727)271-64-86

Бас директор Кесимбаев Арман Алдабергенович

Сенім телефоны: +7 (727) 390-03-14

РДҚ (республикалық диспетчерлік қызмет), e-mail: rdsairbaza@mail.ru, ұялы.: 8 777-342-89-47 факс: 8 (727) 271-81-46

РДС басшысы - Высоцкий Сергей Николаевич, 8 771 993 61 56.

Командирлер

Солтүстік авиациялық буын командирі - Лесной Николай Николаевич, 8 771 993 61 73. 

Шығыс авиациялық буын командирі -  Коншу Андрей Владимирович, 8 771 993 61 58.

Оңтүстік авиациялық буын командирі - Аманов Амангельды Кайпуллинович , 8 771 993 61 40.

Алматы облысы

Алматы Авиациялық бөлімшесі Алматы қаласы, Таусамалы шағын ауданы, Мереке көшесі, 24 Almaty@aviales.kz, т. 8 (727)297-07-71 - Төлепбергенов Бауыржан Сагингельдинович, Алматы авиациялық бөлімшесінің басшысы, 8 771 993 61 64.

Талдықорған Авиациялық бөлімшесі Талдықорған қаласы, Лесная поляна көшесі 1, тікұшақ алаңы Taldykorgan@aviales.kz, т. 8 (728)239-53-90 - Базарбеков Мурат Кожабекович, Талдықорған авиациялық бөлімшесінің басшысы, 8 771 993 61 48.

Шығыс Қазақстан облысы

Өскемен Авиациялық бөлімшесі Өскемен қаласы, Тоқтаров көшесі, 40 Oskemen@aviales.kz, т. 8(7232)57-00-88 - Воробьев Артем Владимирович, Өскемен авиациялық бөлімшесінің басшысы, 8 771 993 61 57.

Бөкебай Авиациялық бөлімшесі Бесқарағай ауданы, Бөкебай кенті, Черемухов көшесі, 15 Bukebai@aviales.kz, т. 8 (722)362-29-84 - Абдрахманов Дастан Сагындыкович, Бөкебай авиациялық бөлімшесінің басшысы.

Бородулиха Авиациялық бөлімшесі Бородулиха ауданы, Бородулиха кенті, Лесхоз көшесі, 54, Borodulikha@aviales.kz, т. 8 (7235)12-44-43 - Лебединский Александр Петрович, Бородулиха авиациялық бөлімшесінің басшысы, 8 771 993 61 46.

Риддер Авиациялық бөлімшесі Риддер қаласы, Полевая көшесі 181А, Ridder@aviales.kz, т. 8(723)363-02-99 - Пельменев Николай Николаевич, Риддер авиациялық бөлімшесінің басшысы, 8 771 993 61 52.

Қатон-Қарағай Авиациялық бөлімшесі Қатон-Қарағай ауданы, Қатон-Қарағай ауылы, әуежай, Katonkaragai@aviales.kz, т. 8(723)422-13-56 - Лесной Юрий Николаевич, Катонқарағай авиациялық бөлімшесінің басшысы, 8 771 993 61 45.

Павлодар облысы

Павлодар Авиациялық бөлімшесі Шарбақты ауданы, Шалдай кенті, Жамбыл 8, Pavlodar@aviales.kz, т. 8 (7183)63-24-14 - Марченко Валерий Павлович, Павлодар авиациялық бөлімшесінің басшысы, 8 771 993 61 68.

Баянауыл Авиациялық бөлімшесі Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Жасыбай кордоны, Bayanaul@aviales.kz, т. 8 (718)409-07-71 - Морозов Сергей Николаевич, Баянауыл авиациялық бөлімшесінің басшысы, 8 771 993 61 59.

Ақмола облысы

Көкшетау Авиациялық бөлімшесі Зеренді ауданы, Красный Кордон кенті, Орталық көшесі, 62, Kokshetau@aviales.kz т. 8(716)322-55-00 Умаров Ренат Сеилханович,  Көкшетау авиациялық бөлімшесінің басшысы, 8 771 993 61 49.

Бурабай Авиациялық бөлімшесі Бурабай ауданы, Сарыбұлақ кенті, Borovoe@aviales.kz, т. 8(716)37-30-40 - Зайгоруйко Виктор Викторович,  Бурабай авиациялық бөлімшесінің басшысы, 8 771 993 61 42.

Ақмола Авиациялық бөлімшесі Ақкөл ауданы, Ақкөл кенті, Береговая көшесі, 104, Akmola@aviales.kz, т. 8(716)382-15-75 - Лесной Николай Николаевич, Солтүстік авиациялық буын командирі, 8 771 993 61 73.

Жамбыл облысы

Жамбыл Авиациялық бөлімшесі Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Қуанышбаев көшесі, 33 Jambyl@aviales.kz, т. 8(726)425-06-16 Алиев Талгат Талантбекович, Жамбыл авиациялық бөлімшесінің басшысы, 8 771 993 61 65.

Қарағанды облысы

Қарқаралы Авиациялық бөлімшесі Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы, Теряев көшесі, 21 Karkaralinsk@aviales.kz, +7 702 201 58 81 - Плотников Тимофей Владимирович, Қарқаралы авиациялық бөлімшесінің басшысы, 8 771 993 61 41.

Қостанай облысы

Қостанай Авиациялық бөлімшесі Әулиекөл ауданы, Лесной кенті, Kostanay@aviales.kz, +7 702 278 08 30 - Тенизов Арман Бекжанович, Қостанай авиациялық бөлімшесінің басшысы, 8 771 993 61 66.  

Алматы қ., Керей-Жәнібек хандар 259 көш.
Тел.: +7 (727) 271-81-45
Е-mail: airbar@list.ru

Яндекс.Метрика

РМҚК-ның "ҚАЗАВИАОРМАНҚОРҒАУ" ресми сайты© 2011-2019. Барлық құқықтар қорғалған.
Сайттың мәліметтерін қайта басуға және пайдаланұға тек қана сайттың әкімшілігінің келісімі
бойынша рұқсат берілген.